تبلیغات
مرکز نشر آثار استاد حسن عباسی - حسن عباسی در دانشگاه تهران: كشوری ناقض حقوق بشر است كه 450 میلیون وبسایت پورن دارد
صلوات برای امام مهدی(عج)
سهـم شما جهت فــرج و سلامتی آقـا امام زمان (عج) چقدر است ؟

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
ابر برچسب ها
دانلود دکتر حسن عباسی دانلود حسن عباسی پارادایم دانلود استاد عباسی دانلود سخنرانی دکتر عباسی دانلود فیلم دکتر حسن عباسی دانلود دکتر عباسی dr hassan abbasi dr abbasi کلبه کرامت مرجع دانلود سخنرانی حسن عباسی استراتژی دانلود سخنرانی دکتر عباسی با لینک مستقیم دانلود استاد حسن عباسی سخنرانی دکتر حسن عباسی استاد عباسی سیتنیسم دانلود مستقیم مجموعه جلسات کلبه کرامت دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی با لینک مستقیم لینک مستقیم دانلود دانلود استاد حسن دانلود سخنرانی حسن عباسی لینک مستفیم فیلم سخنرانی دانلود سخنرانی‌های حسن عباسی لینک مستقیم حسن عباسی فرویدیسم جلسات کلبه کرامت دانلود سخنرانی‌های دکتر عباسی دانلود سخنرانی فیلم مرجع دانلود سخنرانی‌های دکتر حسن عباسی سخنرانی دکتر عباسی دانلود دانلود با لینک مستقیم سکولاریسم دانلود سخنرانی با لینک مستقیم پست مدرنیسم hassan abbasi مرجع دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی کلبه مدرنیسم استاد حسن عباسی دانلود سخنرانی‌های دکتر حسن عباسی مرجع دانلود سخنرانی دکتر عباسیdr-abbasi.ir

          کلیپ مقابله به مثل » لینک دانلود   

اطلاعات در مورد دعوت دکتر عباسی برای سخنرانی و خرید سخنرانی های استاد در آدرس زیر :

رفتن به مطلب مربوطه »

لیست لینک های بروز شده سخنرانی ها و جلسات کلبه کرامت :

دیدن لیست لینک‌های بروز رسانی شده »

عصر روز شنبه، سوم خرداد مصادف با سالروز آزادسازی خرمشهر و روز ملی مقاومت، حسن عباسی در دانشكده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برای ایراد سخنرانی با موضوع «درآمدی بر اعلامیه جهانی حق خدا» در مراسمی كه در این دانشكده برگزار شده بود حضور یافت.

این مراسم با پخش خلاصه‌ای از سخنرانی‌های حسن عباسی طی سال‌های گذشته در سالروز آزادسازی خرمشهر آغاز شد و با اجتماع دانشجویان در سالن، مراسم با قرائت قرآن و توضیحات ابتدایی مجری برنامه، شكل رسمی به خود گرفت.

حسن عباسی در دانشگاه تهران:

پس از دعوت مجری از حسن عباسی، وی روی سن قرار گرفته و هنوز جملات خود را آغاز نكرده بود كه جمعیت با هیاهوی بی‌جا و بی‌موقع یك نفر متعجب شد. البته این شخص با شعارهای مرگ بر منافق و مرگ بر اسلام آمریكایی توسط حضار به سكوت دعوت شد.

حسن عباسی در آغاز سخنان خود ضمن تبریك سالروز آزادسازی خرمشهر و تبریك پیشاپیش عید مبعث، صحبت پیرامون حق خدا را پیوند زدن میان همین دو عید خواند.

حسن عباسی در دانشگاه تهران:

حسن عباسی ادامه داد: امروز در انگلستان لواط را به صورت رسمی درآورده‌اند و تحت نام حقوق بشر، همین را در ایران پیگیری می‌كنند. آیا حق بشر، همان عمل قبیحی است كه یك قوم به نام قوم لوط برایش نابود شد؟

حسن عباسی در ادامه با برقراری شباهت میان منشور حقوق بشر كوروش و اعلامیه حقوق بشر امروزی گفت: اولین بار كوروش با انتشار منشور حقوق بشر زمینه‌ساز گسترش امپراطوری خود شد و قاعده‌اش هم این بود كه با دادن آزادی به ملل و تنها گرفتن خراج و مالیات آنان را به زیر سلطه خود درمی‌آورد. اكنون هم ایالات متحده با همین اعلامیه جهانی حقوق بشر به دنبال گسترش امیپریالیسم خود در جهان است؛ زیرا هر تمدنی برای ارشد شدن یك سری قواعد جهان‌شمول را ارائه می‌دهد.

وی افزود: در عالم به طور كل دو حق وجود دارد؛ حق طبیعی و حق الهی. حق طبیعی همان تبیین فیزیكال مناسبات طبیعی است؛ مانند قوانین فیزیك و نیوتون كه به آن متدولوژی گفته می‌شود. از این رو هر چیزی به نسبت كاركردی كه دارد تعریف می‌شود.

حسن عباسی در دانشگاه تهران:

حسن عباسی با اشاره به ماجرای یك پدر اتریشی كه چندین سال قبل دختر خود را در خانه زندانی كرده و از او چندین فرزند به دنیا آورده بود گفت: وقتی این پدر را بازداشت كردند و فقط به دلیل زندانی كردن دخترش در خانه او را محاكمه كردند و نه به خاطر برقراری رابطه نامشروع. در آن زمان بحثی حقوقی در گرفت با این موضوع كه این مرد به لحاظ مسائل بایولوژیكی و فیزیكی كار اشتباهی انجام نداده است و از نظر حق طبیعی كاملا درست است. این‌ها درمورد پرستش هم همین نظر را دارند.

حسن عباسی در ادامه گفت: اساسا متدولوژی در مورد پرستش می‌گوید هر چیزی كه می‌خواهی بپرستی را بپرست. امروز غربی‌ها برای هر موضوع این چنینی یك حق تولید می‌كنند. امروز آمریكا 450 میلیون وب‌سایت پورن دارد كه 89 درصد كاربران آن آمریكاییان هستند. این برنامه‌ها با اندیشه داروین و فروید تئوریزه می‌شود. چرا؟ چون حق طبیعی است. اصالت لذت هم همین‌جا تعریف می‌شود. مادامی كه چیزی نفع داشت، لذت داشت سود داشت، آزاد است.

حسن عباسی در دانشگاه تهران:

حسن عباسی در ادامه می‌افزاید: اقتصاد این‌ها هم همین وضع را دارد و اساتید دانشگاه‌های ما می‌گویند این‌ها مسائل علمی است و دین حق دخالت ندارد. اگر اینگونه پیش برود، فردا متخصصین خانواده هم می‌توانند بگویند كه مسائل جنسی علم است و دین حق دخالت در آن را ندارد.

حسن عباسی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امروزه غرب به نئوپاگانیسم (كفركیشی جدید) خود افتخار می‌كند. اما اسلام و قرآن هرگز با دین مخالف نبوده است اما در عین حال می‌فرماید الهی اعوذ بك من علم یا ینفع. چه علمی نفع نمی‌دهد؟ علمی كه براساس متدولوژی است لاینفع است؛ این یك جاهلیت مدرن است و یك رخنه علمی و معرفتی است. امروز بنیان حقوق بشر بر حقوق طبیعی گذاشته شده است.

رئیس اندیشكده یقین در ادامه گفت: از سویی دیگر اما حق الهی می‌گوید تو نیروی پرستش داری اما نباید هر چیزی را بپرستی. جهتش مهم است. قبله‌مدار بودن مهم است.

حسن عباسی در دانشگاه تهران:

حسن عباسی در ادامه با اشاره به داستان حضرت ابراهیم نبی و شكستن بت بزرگ و گلستان شدن آتش برای وی كار این حضرت را آسان‌تر از كاری كه پیامبر اسلام (ص) كرد دانست چرا كه در صدر اسلام بت‌ها به درون خانه كعبه نفوذ كرده بودند و هم‌چنین كار امام زمان (عج) را سخت‌تر از پیامبرمان (ص) دانست چرا كه امام زمان (عج) باید بت‌هایی كه ما در باورهای خود ساخته‌ایم را بشكند.

ایشان در ادامه افزود: غرب در مسئله حقوق بشر زمین و قواعد خود را تعریف كرده است و بازی در زمین آنها و با قواعد آنها اشتباه است بلكه باید زمین و قواعد خود را برای این مسئله تبیین كنیم. اگر امروز حسن باقری‌ها و همت‌ها بودند به جای فتح شهرهای اشغال شده باورهای مردم را فتح می‌كردند.

حسن عباسی در دانشگاه تهران:

رئیس مركز بررسی‌های دكترینال امنیت بدون مرز افزود: اكنون با این توضیح دو دسته اعلامیه حقوق به وجود می‌آید؛ حقوق بشر مبتنی بر حق طبیعی و متدولوژی، و همچنین حق الهی مبتنی بر وحی. خداوند در قرآن به دوری از ربا اشاره فرموده در حالی كه اكنون در كره زمین به دلیل استفاده از نظام مالی ربوی، 52 تریلیون دلار بدهی وجود دارد و این در حالی است كه كل درآمد كره زمین 45 تریلیون دلار است.

حسن عباسی ادامه داد: اعلامیه حق خدا 3 فصل دارد: نخست حق خدا در نسبت با بشر. بدانید كه در اعلامیه حق خدا، خدا هیچ نفعی ندارد. تمامی این كار را بكن و آن كار را نكن‌ها حد خداست. حق خدا همان حد خداست. لا تقربوا الواحش، ربا، زنا و ... همه حدود الهی هستند. دوم آنكه محیط زیست انسان اعم از زمین و فضا و دریا همگی باید مورد احترام باشند و حفظ شوند زیرا فرمود ظهر الفساد فی البر و البحر بما كسبت ایدی الناس. انسان امروز شیره جان زمین را می‌كشد و هوا را آلوده می‌كند و فساد را حتی به دریا هم كشانده است. و سوم آنكه حق نباتات و حیوانات بخشی از حق خداست. آیه 112 سوره توبه والحافظون لحدودلله را برای مومنینی آورده است كه حد خدا و حق خدا را رعایت می‌كنند.

كشوری ناقض حقوق بشر است كه 450 میلیون وبسایت پورن دارد

حسن عباسی گفت: قرآن می‌فرماید قتل نفس نكنید. اما تا كنون تمدن غرب و مدرنیته چه كرده است؟ در طی 3 سال 200 هزار نفر را در سوریه به قتل رسانده است. در یك قرن 125 میلیون نفر را به قتل رسانده است كه فقط 52 میلیون نفرش در طول جنگ جهانی دوم بود. آن‌هایی كه از هولوكاست دم می‌زنند اگر چنین اتفاقی افتاده باشد چه كسی این كار كرده؟ مسیحیت پروتستان یا اسلام؟ چه كسانی شیره جان آفریقا را در این چند قرن اخیر مكیدند؟ دهه 1990 در بیانیه‌ای به نام بیانیه غنا كه یك سند بین‌المللی است، خودشان اعلام كردند كه مجموعا 777 تریلیون دلار سرمایه را از آفریقا دزدیده‌اند تا با آن كشورهای مثلا پیشرفته خودشان را بسازند. هنوز سهم قاره آسیا محاسبه نشده است. امروز آمریكا و غرب به قدرت رسیده چون در 400 سال گذشته دستش در جیب دیگران بوده. در این میزان 777 هزار میلیاردی سهم انگلیس به تنهایی 185 تریلیون پوند است. این حرفی است كه نایل فرگوسن در كتاب امپراطوری می‌زند. غرب با حرف‌های دكارت و جان و لاك و غیره رشد نكرد بلكه با سفرهای تاسمانی و كریستف كلمب و ... رشد كرد. این‌ها هیچ وقت در رسانه‌ها و دانشگاه‌های ما گفته نمی‌شود.

حسن عباسی در ادامه افزود: هر روش و متدی را كه در علم داریم باید غشایی روی آن كشیده شود به نام غشای ارزش. حقنه می‌كنند كه هنر برای هنر؛ علم برای علم؛ تفكر برای تفكر و ... در حالی كه خودشان هیچ كدام از اینها را برنمی‌تابند. اگر علم برای علم مطرح است چرا دانشمندان اتمی ما را می‌كشید؟ در هنر برای هنر اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی می‌كنند. چطور می‌گویید هیچ چیز مقدسی وجود ندارد ولی حقوق بشر شما مقدس است؟

حسن عباسی در دانشگاه تهران:

رئیس اندیشكده یقین افزود: امروز در فقه مترقی شیعه اگر كسی دوجنسی باشد به صورت كاملا قانونی می‌تواند مشكلش را در بیمارستان‌ها حل كند اما اگر مشكل شما همان مشكل قوم لوط است جمهوری اسلامی به شما فضای عرض اندام نمی‌دهد. شما می‌خواهید ما را شرمنده كنید؟ شما خودتان باید پاسخ آن 777 هزار میلیارد دلار را بدهید.

وی ادامه داد: در انجیل و در قرآن آمده است كه به زنا نزدیك نشوید. تمدنی كه 450 میلیون وب‌سایت پورن راه‌اندازی كرده آیا حق دارد كه بیاید درمورد اخلاق حرف بزند؟ شما متهم هستید. همانطور كه پیامبران گفتند فتقوالله و اطیعون ما هم به شما می‌گوییم به چه حقی 450 میلیون وب‌سایت پورن راه می‌اندازید و بعد شما ما را متهم می‌كنید كه چرا به هم‌جنس‌بازان میدان نمی‌دهید؟

حسن عباسی در دانشگاه تهران:

وی افزود: قرآن می‌گوید اگر به زنا نزدیك شوید حرث و نسل شما یعنی زن و فرزندان شما به هلاكت كشیده می‌شوند. به آمار وحشتانك تعداد كودكان زنازاده جهان كه خود سازمان ملل منتشر كرده نگاه كنید و میزان پاكی كشورهای اسلامی را در همین سند ببینید.

حسن عباسی در ادامه افزود: باید سجده شكر در پیشگاه خدایی گذاشت كه چنین پیامبری را فرستاد كه پیروان او در یك كشور 80 میلیون نفری اجازه تاسیس حتی یك وب‌سایت مستهجن را نمی‌دهد. چرا تمام علومی كه تمدن غرب دارد نتوانسته جامعه‌اش را تصفیه و پاك كند؟ از همین دانشكده حقوق دانشگاه تهران كسی می‌آید كه می‌تواند خرمشهر را آزاد كند و دانشگاه تهران تا ابد می‌توان به خودش ببالد برای چنین موجودی. زیرا حسن باقری آنقدر در دوران نوجوانی و كودكی از لحاظ فكری و روانی پاك بود كه حكمت از قلبش به زبانش جاری شد.

حسن عباسی در دانشگاه تهران:

حسن عباسی در بخش‌ پایانی صحبت‌های خود خطاب به ایالات متحده گفت: هر چه كه كنید خداوند ربا را به محاق می‌برد و خواه ناخواه شما در حال آب شدن هستید. دلار شما در حال فروپاشی است و امروز در ایران جنبش مبارزه با ربا در حال همه گیر شدن است. امروز قوه قضاییه با اقتدار یكی از همین دزدان را به دار آویخت و ما از این قوه حمایت می‌كنیم.

حسن عباسی ادامه داد: دلار آمریكایی امروز در حال فروپاشی است و این فروپاشی دلار را ایران شروع كرد. بعد از آن روسیه و چین و بعد ژاپن هم جرات پیدا كردند و به این جرگه پیوستند كه دلار را مانند ایران از معاملات خود كنار بگذارند. كار خوبی كه این دولت در ماه‌های اخیر انجام داد همین بود.

این استاد دانشگاه پس از پایان صحبت‌هایش با بدرقه گرم دانشجویان سالن را ترك كرد.

عكس: سهیل صحرانورد
طبقه بندی: اخبار و مطالب متنی سایت،


  دوشنبه 5 خرداد 1393        سرباز گمنام امام زمان (عج)
بنر همسنگران

Reba.ir
598 نامه
سرباز گمنام امام زمان عج
سفیران نور
سلاح من ، قلم من
منذرین دات آی آر
پایگاه خبری ایران پرس
اسلام مدیا
ظهور خورشید


.•○ لوگوی ما ○•.
دکتر حسن عباسی