تبلیغات
مرکز نشر آثار استاد حسن عباسی - دانلود سخنرانی دکترین دیپلماسی قابل انعطاف در دانشگاه صنعتی قم
صلوات برای امام مهدی(عج)
سهـم شما جهت فــرج و سلامتی آقـا امام زمان (عج) چقدر است ؟

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
ابر برچسب ها
دکتر عباسی دانلود سخنرانی‌های دکتر عباسی دانلود دکتر عباسی لینک مستقیم سخنرانی دکتر حسن عباسی دانلود مستقیم دانلود سخنرانی‌های حسن عباسی دانلود استاد حسن عباسی دانلود سخنرانی حسن عباسی مرجع دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی hassan abbasi سکولاریسم dr hassan abbasi دانلود سخنرانی دانلود فیلم دکتر عباسیdr-abbasi.ir پارادایم دانلود سخنرانی با لینک مستقیم لینک مستقیم دانلود دکتر حسن عباسی کلبه دانلود سخنرانی‌های دکتر حسن عباسی دانلود حسن عباسی مرجع دانلود سخنرانی حسن عباسی فرویدیسم پست مدرنیسم استاد حسن عباسی دانلود استاد حسن سیتنیسم دانلود سخنرانی دکتر عباسی فیلم سخنرانی dr abbasi دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی با لینک مستقیم استراتژی مرجع دانلود سخنرانی‌های دکتر حسن عباسی دانلود دکتر حسن عباسی دانلود با لینک مستقیم دانلود استاد عباسی سخنرانی دانلود سخنرانی دکتر عباسی با لینک مستقیم مرجع دانلود سخنرانی مدرنیسم جلسات کلبه کرامت لینک مستفیم دانلود استاد عباسی فیلم حسن عباسی کلبه کرامت مجموعه جلسات کلبه کرامت

          کلیپ مقابله به مثل » لینک دانلود   

اطلاعات در مورد دعوت دکتر عباسی برای سخنرانی و خرید سخنرانی های استاد در آدرس زیر :

رفتن به مطلب مربوطه »

لیست لینک های بروز شده سخنرانی ها و جلسات کلبه کرامت :

دیدن لیست لینک‌های بروز رسانی شده »

دانلود سخنرانی استاد حسن عباسی در همایش دکترین دیپلماسی قابل انعطاف در دانشگاه صنعتی قم + گزارش

دانلود سخنرانی دکترین دیپلماسی قابل انعطاف

مدت زمان: ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه 

تاریخ : ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۲

موضوع : دکترین دیپلماسی قابل انعطاف

فرمت: Mp3

کیفیت: عالی


به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از قم، حسن عباسی در همایش«دکترین دیپلماسی قابل انعطاف از منظر نرمش قهرمانانه» که با همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی قم عصر روز یکشنبه در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه بر گزار شده بود ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جواد (علیه السلام)، با اشاره به استراتژی رشد معادل با صفر آمریکا در برابر ایران گفت: ۱۰ سال است که آمریکا این ادعا را مطرح کرده است که جمهوری اسلامی‌ایران به دنبال ساخت سلاح اتمی‌است و تلاش تیم مذاکره کننده ایرانی اثبات صلح آمیز بودن فعالیت‌های هسته ای ایران است. دربهترین حالت ایران می‌تواند ثابت کند که به دنبال تسلیحات اتمی‌نبوده و نیست در این حالت تازه به نقطه اولیه خود رسیده است. به این می‌گویند بازی رشد معادل با صفر. این در حالی است که خود آمریکا در آن زمان ۲۷هزار کلاهک هسته ای داشت.


وی گفت: آمریکا از همین استراتژی در مقابله با سوریه استفاده کرده است. به این ترتیب اگر سوریه بتواند ثابت کند که از سلاح شیمیایی استفاده نکرده است تازه به پیشرفت برابر با صفر رسیده است. در حالیکه در زمان جنگ عراق با ایران هیچ وقت حمله شیمیایی عراق علیه ایران محکوم نشد.عباسی افزود: سازمان ملل اعلام کرده است که از ۱۰۰ کشور دنیا تروریست به سوریه آمده است. همچنین آمریکا با  نمایش جنایات تکفیری‌ها در سوریه نه تنها با مردم سوریه می‌جنگند بلکه چهره خشونت باری از اسلام به نمایش می‌گذارند.رئیس اندیشکده یقین با اشاره به شیوه تاریخی مبارزه آمریکا با سایر کشور‌ها افزود: آمریکایی‌ها از زمان شوروی تا کنون با هر کشوری که به مبارزه پرداخته اند یک استراتژی ثابت را اعمال کرده اند. آن‌ها ابتدا روابط را وارد تنش و تقابل می‌کنند مانند زمان خورشچف در شوروی که به این دوره پارلل می‌گویند و در دوره بعدی روابط آن‌ها به کنار گذاشتن تقابل‌ها مانند زمان گورباچف وارد می‌شود که به آن دوره کاهنده می‌گویند.وی در ادامه گفت: آمریکایی‌ها در زمان اصلاحات با شعارهای آقای خاتمی‌مبنی بر ایجاد رابطه دوستی با غرب گمان می‌کردند که بدون طی کردن دوره پارالل وارد دوره کاهنده شده اند اما سخنان رهبری، آن‌ها را در این تئوری ناکام گذاشت و در همین دوره گفتگوی تمدن‌ها، آمریکا توانست به افغانستان و عراق حمله کند.حسن عباسی  به انتقاد از سیاست‌های پولی و بانکی پرداخت وافزود: اقتصاد آمریکا براساس ربا صورت پذیرفته است و اقتصاد کشور ما نیز بر همین اساس سرپاست.وی در ادامه به تشریح دیدگاه خود پرداخت و خاطر نشان کرد: دلار در ابتدا با پشتوانه طلا شکل گرفت اما چندی بعد آمریکا همان طلا‌ها را بفروش رساند و دلار بدون پشتوانه را چاپ کرد. در زمان ریگان نفت پشتوانه طلای آمریکا قرار گرفت و ایران تنها کشوری بود که نفت خود را با ارز یورو به فروش رساند و این اقدام آمریکایی‌ها را نگران می‌کرد.وی ابراز داشت: در ایران هم دلار هزار تومانی را دولت با قیمت ۲۹۰۰ تومان بفروش می‌رساند که ۱۹۰۰ تومان آن ربایی است و سپس رئیس همان دولت مدعی می‌شود که تمام بدهی‌های دولت پرداخت شده است. حال آن که این بدهی از ربای در یافت شده از مردم پرداخت شده است.و رئیس فعلی بانک مرکزی نیزمدعی است  محاسبه قیمت دلار مبتنی بر منطق است. که همان منطق ربوی است.عباسی با اشاره به صحبت‌های آیت الله جوادی آملی در دیدار با هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی‌مبنی بر اینکه ۸۰ درصد اقتصاد کشور ربوی است گفت: اساس اقتصاد کشور بر مبنای علم اقتصاد وارد شده از غرب استوار است. علمی‌که پروفسورجوزف یوجین استیگلیتز برنده جایزه صلح نوبل اقتصاد می‌گوید این اقتصاد سقوط آزاد کرده است. این در حالی است که عده ای در مجمع تشخیص مصلحت سندی را برای اداره اقتصاد کشور تنظیم می‌کنند که بر مبنای نئوکنزیسم است غافل از اینکه صاحب این فکر معتقد است این نظریه سقوط آزاد کرده است.وی افزود در ۸ سال گذشته کسانی که وزارت اقتصاد کشور را برعهده داشتند هر دو شاگردان کسی بوده اند که خود را پیرو همین تفکرات غربی می‌داند و مدعی است که” اقتصاد یعنی من”.وی درباره مذاکرات با غرب متذکر شد: نباید سطح توقع مردم را بالا برد. مردم گمان می‌کنند که با برقرای ارتباط با آمریکا تمام مشکلات اقتصادی حل خواهد شد اما باید دانست که همین امریکا، ۵ روز است که بر سر مسائل بودجه در حال shut down(خاموش) به سر می‌برد و همین اقتصاد، ۱۷ تریلیون دلار بدهی به بار آورده است.

حسن عباسی با اشاره به اقتصاد فرو پاشیده غرب وکشورهایی نظیر یونان گفت: اگر رابطه با آمریکا راه حل مشکلات اقتصادی کشوربود کشور‌هایی نظیر یونان که علاوه بر آمریکا با اسرائیل هم ارتباط دارند نباید در این آشفتگی اقتصادی  فرو می‌رفتنند.

وی  از برخی تحلیل‌های غلط سیاسی انتقاد کرد و اظهار داشت: حمایت از حزب الله لبنان یا حماس سبب مشکلات اقتصادی نشده است بلکه همان اجرای آیه «فاستقم کما امرت» است که سبب استقلال دفاعی کشور شده است که می‌توانیم سر دسته یک گروهک تکفیری مانند ریگی را با افتخار دستگیر کرده و محاکمه کنیم.

عباسی گفت: آنهایی که ادعا کرده اند که امام می‌گفت روزی هم می‌توانیم با آمریکا رابطه دوستی برقرا کنیم.باید بدانند شعار همیشگی امام خمینی مبارزه و ایستادگی در برابر با شیطان بزرگ آمریکا بوده است.

وی در پایان راه حل مشکلات اقتصادی را مدیریت صحیح و داشتن ایدئولوژی، مبانی نظری و نقشه راه درست و مبتنی بر اسلام دانست؛ واز همه دانشجویان و جوانان خواست تا وارد مجموعه‌های نظریه پردازی شوند و ابراز امید واری کرد ،با افزایش تعداد دانشجویان  و فعالیت فکری آن‌ها بتوان در آینده برنامه جامع  اقتصادی برای برون رفت از بحران جهانی اقتصاد را طرحی کرد.

 منبع : خبرگزاری دانشجو

دانلود فایل صوتی:

کیفیت خوب :

دانلودDirectLink   |  Rodfile  |  Uploadbaz

 حجم:۳۸٫۴ مگابایت

کیفیت پایین :

دانلودDirectLink   |  Rodfile  |  Uploadbaz

 حجم:۱۶ مگابایت

پسورد فایل (در صورت نیاز) : www.dr-abbasi.ir

 منبع : دکتر عباسی

 

گزارش تصویری از این همایش : (برای دیدن هر عکس روی لینک آن کلیک کنید )

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf/01.jpeg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf/02.jpg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf/03.jpeg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf/04.jpeg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf/05.jpeg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf/06.jpeg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf/07.jpeg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf/08.jpeg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf/09.jpeg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf/10.jpeg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf/11.jpeg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf/12.jpeg

Doctrine%20Diplomaci%20Ghabele%20Enetaf/13.jpeg
طبقه بندی: اخبار و مطالب متنی سایت، سخنرانی های دانشگاهی،


  یکشنبه 12 آبان 1392        سرباز گمنام امام زمان (عج)
بنر همسنگران

Reba.ir
598 نامه
سرباز گمنام امام زمان عج
سفیران نور
سلاح من ، قلم من
منذرین دات آی آر
پایگاه خبری ایران پرس
اسلام مدیا
ظهور خورشید


.•○ لوگوی ما ○•.
دکتر حسن عباسی